Konstytycja 3 Maja - Jan Matejko - Reprodukcja obrazu na płótnie

1124

Nowy produkt

Jan Matejko - Konstytucja 3 Maja - reprodukcja obrazu na płótnie w rozmiarze 150cm x 80cm.

Konstytucja 3 Maja 1791 roku – obraz Jana Matejki powstawał od stycznia do października 1891. W maju prace nad nim były jednak tak zaawansowane, by możliwe było pokazanie płótna na jubileuszowej wystawie w Sukiennicach z okazji 100 rocznicy uchwalenia konstytucji.

Płótno przedstawia pochód posłów z Zamku Królewskiego do kolegiaty św. Jana w celu ponownego zaprzysiężenia wraz z królem tekstu konstytucji uchwalonej 3 maja 1791 przez Sejm Czteroletni. Pochód podąża ul. Świętojańską wśród rozentuzjazmowanego tłumu mieszkańców Warszawy. Przejście ochraniają żołnierze prezentujący broń. W głębi, u wylotu ul. Świętojańskiej na pl. Zamkowy, widoczny jest fragment fasady Zamku Królewskiego z wieżą Zygmuntowską.

Więcej szczegółów

299,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

ROZMIAR OBRAZU

Obraz dostępny jest w rozmiarze: 150x80cm

TECHNOLOGIA DRUKUNasze obrazy drukujemy w najnowocześniejszej technologii HP Latex, co gwarantuje że wydruki są całkowicie bezwonne i bezpieczne dla zdrowia i środowiska, są także odporne na wilgoć i promieniowanie UV
JAKOŚĆ WYKONANIANajwyższej jakości bawełniane płótno canvas o wykończeniu satynowym naciągnięte na solidne, sosnowe krosno malarskie o grubości 2cm. Większe rozmiarowo obrazy posiadają poprzeczki wzmacniające.
CZAS REALIZACJIOd momentu złożenia zamówienia czas nadania przesyłki to 2 do 5 dni roboczych. Obrazy na płótnie są starannie zabezpieczone folią pęcherzykową oraz sztywnym kartonem. Paczki wysyłamy kurierem DPD z dostawą na następny dzień.

2 innych produktów w tej samej kategorii: