Bitwa pod Grunwaldem Jana Matejki, Reprodukcja, Obraz na płótnie

Nowy produkt

Bitwa pod Grunwaldem pędzla Jana Matejki z 1878r. Obraz olejny Jana Matejki namalowany w latach 1872–1878, w 1878 wystawiony w pałacu Wielopolskich w Krakowie, od 1902 w zbiorach Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych, dar społeczeństwa Królestwa Polskiego; od 1945 w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie.

Jedna z największych bitew w historii średniowiecznej Europy, stoczona na polach pod Grunwaldem 15 lipca 1410 roku, w czasie trwania wielkiej wojny między siłami zakonu krzyżackiego, wspomaganego przez rycerstwo zachodnioeuropejskie pod dowództwem wielkiego mistrza Ulricha von Jungingena, a połączonymi siłami polskimi i litewskimi. Bitwa ta zakończyła się zwycięstwem wojsk polsko-litewskich i pogromem sił krzyżackich.

Szukasz pomysłu na ciekawą aranżację wnętrza? Nowoczesne obrazy drukowane na płótnie to doskonały pomysł na dekoracje na ścianę do salonu czy też sypialni. To także wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich na każdą okazję.

Więcej szczegółów

299,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

ROZMIAR OBRAZU

Obraz jednoczęściowy: 150x70cm
Obraz 3-częściowy: 210x90cm (Trzy części po 70x90cm każda)
Obraz 5-częściowy: 350x150cm (Pięć części po 70x150cm każda)


Plakat samoprzylepny (fototapeta): 300x135cm, wydrukowany na wysokiej jakości materiale winylowym, matowym o delikatnej strukturze płótna. Łatwa aplikacja bez pęcherzy, można wielokrotnie przyklejać i odklejać, nie pozostawia śladów po usunięciu.

TECHNOLOGIA DRUKUNasze obrazy drukujemy w najnowocześniejszej technologii HP Latex, co gwarantuje że wydruki są całkowicie bezwonne i bezpieczne dla zdrowia i środowiska, są także odporne na wilgoć i promieniowanie UV
JAKOŚĆ WYKONANIANajwyższej jakości bawełniane płótno canvas o wykończeniu satynowym naciągnięte na solidne, sosnowe krosno malarskie o grubości 2cm. Większe rozmiarowo obrazy posiadają poprzeczki wzmacniające.
CZAS REALIZACJIOd momentu złożenia zamówienia czas nadania przesyłki to 2 do 5 dni roboczych. Obrazy na płótnie są starannie zabezpieczone folią pęcherzykową oraz sztywnym kartonem. Paczki wysyłamy kurierem DPD z dostawą na następny dzień.

2 innych produktów w tej samej kategorii: