Obrazy religijne

Obrazy z motywami religijnymi są piękną ozdobą każdego chrześcijańskiego domu. W naszym sklepie internetowym odnaleźć można ich różne rozmiary i formy, dzięki czemu dopasowanie go do własnego domu nie jest wcale problematyczne. W ofercie naszego sklepu jest szeroki wybór obrazów sakralnych, m.in Matki Boskiej, Serca Jezusa, Anioła Stróża, Ja...

Obrazy z motywami religijnymi są piękną ozdobą każdego chrześcijańskiego domu. W naszym sklepie internetowym odnaleźć można ich różne rozmiary i formy, dzięki czemu dopasowanie go do własnego domu nie jest wcale problematyczne. W ofercie naszego sklepu jest szeroki wybór obrazów sakralnych, m.in Matki Boskiej, Serca Jezusa, Anioła Stróża, Jana Pawła II, Drogi Krzyżowej, Błogosławionych, Ducha Świętego, Ikony, Świętej Rodziny, Obrazy z Jezusem, Święte Obrazy, Ostatniej Wieczerzy, a także wzory inspirowane religijnymi reprodukcjami.Obrazy religijne - Ostatnia Wieczerza

Dla wielu osób religijne obrazy są obowiązkowym elementem dekoracyjnym domu. Sporą popularnością cieszą się obecnie obrazy drukowane na płótnie. Pośród różnych wzorów wyróżnić można między innymi obrazy, które powstały zainspirowane ikonami na drewnie, a także popularnymi dziełami, jak i wzory bardziej nowoczesne.

Święte Obrazy Religijne

Świetnie sprawdzą się także w charakterze prezentu dla wierzącej osoby. Przykładowo, nowożeńcom warto sprezentować obraz Świętej Rodziny, który kojarzy się od razu z miłością, ciepłem i szczęściem. Jest to zarazem całkiem popularny prezent, gdyż nada wnętrzu niezwykłego charakteru, przy jednoczesnym przypominaniu o wydarzeniu, jakim jest ślub w życiu każdego człowieka.

Religijne obrazy drukowane na płótnie, obrazy sakralne

Obrazy religijne, Droga Krzyżowa, Święte ObrazyProces powstawania obrazu na płótnie należy do bardzo dokładnych i szczegółowych. Różnego rodzaju wizerunki czy fotografie drukowane są na specjalnym płótnie malarskim. Następnie naciąga się je na ramy w kształcie prostokąta. W przypadku większych rozmiarów stosuje się czasem dodatkowe poprzeczne listwy, chroniące przed odkształceniem.

Obrazy na płótnie z motywami religijnymi

Obrazy z motywami religijnymi należą zdecydowanie do nietypowych dekoracji na ścianę, które można naprawdę różnie wykorzystać. Umieszczając je w domu, można liczyć na zagospodarowanie całkiem dużej przestrzeni ściennej, pokazując, jak ważnym aspektem w życiu jest sfera duchowa. W lokalach użytkowych będą tworzyły bogobojny nastrój, sprawiając, że cała przestrzeń zyska nieco sakralny charakter. Ich wielką zaletą jest trwałość i efektowność, dzięki czemu mogą zdobić ściany przez naprawdę długi czas.

Więcej

Obrazy religijne Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów